Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
hakkimizda

Işıkkaya Enerji olarak iş güvenliği,emniyet kişisel koruyucu ve hırdavat malzemelerinin satışında 15 yıl boyunca sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile deneyimli kadromuzla paylaşmanın heyecanı içerisindeyiz.

Değişen ve gelişen dünya düzeni içerisinde sektörün  ve müşterilerin beklentilerine uygun olarak sürekli yenilik ve gelişimi  esas alarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Şirketimizin temel kuruluş hedefi olarak “Güvenli ve Sağlıklı Ortamlarda Çalışma” ilkesini prensip edinerek bu alanda faaliyet gösteren müşterilerimize en iyi kalitede ve uygun fiyat politikası ile ekipmanlar sağlamıştır.

Işıkkaya Enerji; Ülkemizde dağıtım şirketlerinin ve bu şirketlerin arıza onarım bakım işlerini yapan firmaların ayrıca TEİAŞ,HES,RES ve TERMİK SANTRAL gibi işletmelerin onaylı malzeme tedarikcisi olma ve birinci derecede tercih edilen firma olmanın da guru ve onurunu yaşamaktayız.

Misyonumuz;

İş güvenliği sektöründe,çalışma hayatında,yenilikçi,akılcı,ilkeli ve sorumlu yaklaşımla sektörde kaliteli ürünleri sunmaktır.

Vizyonumuz;

İş güvenliği sektörünün büyümesini desteklemek ve rekabet gücünü arttırmak amacıyla kaliteli ve çalışanlara güvenlik üstünlüğü olan alet,araç,gereç ve ekipmanların satış ve satış sonrası hizmetleri sağlamak.